Vimeo Link Formatter (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Color
ne: रंग
