Vimeo Link Formatter (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: none
oc: pas cap

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Loop
oc: Bocla
