Vimeo Link Formatter (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Color
te: రంగు
