Vimeo Link Formatter (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: none
th: ไม่มี

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Color
th: สี
