Vimeo Link Formatter (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Fields
ar: الحقول

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Loop
ar: حلقة

en: Color
ar: اللون

en: Video
ar: فيديو

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Portrait
ar: طولية

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: Nothing
ar: لا شيء
