Vimeo Link Formatter (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
