Vimeo Link Formatter (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Fields
ca: Camps

en: Thumbnail Size
ca: Mida de la miniatura

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Loop
ca: Bucle

en: Video
ca: Vídeo

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Nothing
ca: Res
