Vimeo Link Formatter (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Fields
et: Väljad

en: Thumbnail Size
et: Pisipildi suurus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Loop
et: Silmus

en: Color
et: Värv

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Portrait
et: Portree

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Nothing
et: Mitte midagi
