Vimeo Link Formatter (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Fields
gl: Campos

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Loop
gl: Bucle

en: Color
gl: Cor

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Portrait
gl: Vertical

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Nothing
gl: Nada
