Vimeo Link Formatter (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Color
gu: રંગ
