Vimeo Link Formatter (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Fields
hr: Polja

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Color
hr: Boja

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Nothing
hr: Ništa
