Vimeo Link Formatter (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Color
hy: Գույն

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Nothing
hy: Ոչինչ
