Vimeo Link Formatter (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Fields
ja: フィールド

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Loop
ja: ループ

en: Color
ja: 色

en: Video
ja: ビデオ

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Portrait
ja: 顔写真

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Linked to content
ja: コンテンツへリンクされている

en: Nothing
ja: なし
