Vimeo Link Formatter (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Loop
lt: Ciklas

en: Color
lt: Spalva

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Nothing
lt: Nieko
