Vimeo Link Formatter (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Color
mr: रंग
