Vimeo Link Formatter (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: Fields
pt: Campos

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Color
pt: Cor

en: Video
pt: Vídeo

en: Autoplay
pt: Início automático

en: Link image to
pt: Ligar imagem a

en: Linked to content
pt: Ligado ao contéudo

en: Nothing
pt: Nada
