Vimeo Link Formatter (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Loop
ro: Buclă

en: Color
ro: Culoare

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Linked to content
ro: Legat de conținut

en: Nothing
ro: Nimic
