Vimeo Link Formatter (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Color
sl: Barva
