Vimeo Link Formatter (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Fields
sv: Fält

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Color
sv: Färg

en: Portrait
sv: Stående

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Nothing
sv: Inget
