Vimeo Link Formatter (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Color
ta: நிறம்

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: Linked to content
ta: உள்ளடக்கத்துடன் தொடர்பிலுள்ளது

en: Nothing
ta: ஏதுமில்லை
