Vimeo Link Formatter (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Color
bn: রং
