Vimeo Link Formatter (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Fields
bs: Polja

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Color
bs: Boja
