Vimeo Link Formatter (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Fields
cs: Pole

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Color
cs: Barvy

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Nothing
cs: Nic
