Vimeo Link Formatter (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Fields
da: Felter

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Color
da: Farve

en: Portrait
da: Portræt

en: Link image to
da: Link billede til

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Nothing
da: Intet
