Vimeo Link Formatter (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Fields
el: Πεδία

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Color
el: Χρώμα

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Nothing
el: Τίποτα
