Vimeo Link Formatter (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Title
es: Título

en: Content
es: Contenido

en: Fields
es: Campos

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Loop
es: Bucle

en: Video
es: Vídeo

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: Portrait
es: Vertical

en: Byline
es: Pie de foto.

en: Link image to
es: Vincular imagen a

en: Linked to content
es: Vinculado a contenido

en: Nothing
es: Nada
