Vimeo Link Formatter (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: Fields
fr: Champs

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Loop
fr: Boucle

en: Color
fr: Couleur

en: Video
fr: Vidéo

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Linked to content
fr: Lié au contenu

en: Nothing
fr: Rien
