Vimeo Link Formatter (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Color
hi: रंग

en: Video
hi: वीडियो

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे

en: Linked to content
hi: सामग्री के लिए लिंक

en: Nothing
hi: कुछ नहीं
