Vimeo Link Formatter (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: Fields
id: Bidang isian

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Loop
id: Pengulangan

en: Color
id: Warna

en: Link image to
id: Tautkan gambar ke

en: Linked to content
id: Ditautkan ke konten

en: Nothing
id: Tidak ada
