Vimeo Link Formatter (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Fields
it: Campi

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Loop
it: Iterazione

en: Color
it: Colore

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Link image to
it: Collega immagine a

en: Linked to content
it: Collegata al contenuto

en: Nothing
it: Niente
