Vimeo Link Formatter (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Nothing
ku: هیچ
