Vimeo Link Formatter (7.x-1.2) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Content
no: Innhold

en: Fields
no: Felt

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Color
no: Farge

en: Autoplay
no: Spill av automatisk

en: Link image to
no: Lenk bilde til

en: Linked to content
no: Lenket til innhold

en: Nothing
no: Ingenting
