Vimeo Link Formatter (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Fields
oc: Camps

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Loop
oc: Bocla

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Nothing
oc: Res
