Vimeo Link Formatter (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Fields
pl: Pola

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Loop
pl: Pętla

en: Color
pl: Kolor

en: Video
pl: Wideo

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Portrait
pl: Portret

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Nothing
pl: Niczego
