Vimeo Link Formatter (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Fields
sk: Polia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Color
sk: Farba

en: Portrait
sk: Na výšku

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Nothing
sk: Nič
