Vimeo Link Formatter (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Color
th: สี

en: Video
th: วีดีโอ

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
