Vimeo Link Formatter (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Content
tr: İçerik

en: Fields
tr: Alanlar

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Loop
tr: Döngü

en: Color
tr: Renk

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: Nothing
tr: Hiçbir şey
