Vimeo Link Formatter (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Color
ug: رەڭ

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
