Vimeo Link Formatter (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Content
vi: Nội dung

en: Fields
vi: Các trường

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Loop
vi: Lặp

en: Color
vi: Màu sắc

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Portrait
vi: Dọc

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới

en: Linked to content
vi: Liên kết tới nội dung

en: Nothing
vi: Không có gì
