Vimeo Link Formatter (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Fields
be: Палі

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Color
be: Колер

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Nothing
be: Нічога
