Vimeo Link Formatter (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Fields
fa: فیلدها

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Loop
fa: حلقه

en: Color
fa: رنگ

en: Video
fa: ویدیو

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Linked to content
fa: پیوند شده به محتوا

en: Nothing
fa: هیچ
