Vimeo Link Formatter (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Fields
he: שדות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Loop
he: בלופ

en: Color
he: צבע

en: Video
he: וידאו

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Nothing
he: ללא
