Vimeo Link Formatter (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Fields
hu: Mezők

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Color
hu: Szín

en: Video
hu: Videó

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Portrait
hu: Álló

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Nothing
hu: Semmi

en: Display Title
hu: Cím megjelenítése
