Vimeo Link Formatter (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Fields
jv: Field

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Color
jv: Kelir

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Nothing
jv: Ora ana
