Vimeo Link Formatter (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Fields
lv: Lauki

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Loop
lv: Cilpa

en: Color
lv: Krāsa

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Nothing
lv: Nekas
