Vimeo Link Formatter (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Fields
ru: Поля

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Loop
ru: Цикл

en: Color
ru: Цвет

en: Video
ru: Видео

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Portrait
ru: Портретная

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Linked to content
ru: Ссылается на материал

en: Nothing
ru: Ничего
