Vimeo Link Formatter (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Fields
eu: Eremuak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Color
eu: Kolore

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer
