Vimeo Link Formatter (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Fields
fi: Kentät

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Loop
fi: Kierros

en: Color
fi: Väri

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön

en: Nothing
fi: Ei mitään
