Vimeo Link Formatter (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: none
hy: ոչ մի

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Color
hy: Գույն
