Vimeo Link Formatter (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: none
is: engin

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Color
is: Litur
